Firma Kalfrisa byla obecna na IV Miedzynarodowych Targach Pogrzebowych NecroExpo, które odbyly sie w dniach 3-5 czerwca 2011 w Kielcach. Wspólorganizatorem targów byla Polska Izba Pogrzebowa.

Targi zgromadzily 100 wystawców z branzy funeralnej nie tylko z Polski, ale tez z Wloch, Szwecji, Francji, Belgii, Ukrainy czy z Niemiec, oferujac unikalna mozliwosc rozpowszechnienia oferowanych przez nie uslug oraz nawiazania kontaktów i rozpoczecia wspólpracy w atmosferze imprezy targowej, która podobnie jak wczesniej uwienczona zostala konferencjami, seminariami i warsztatami szkoleniowymi zwiazanymi z sektorem funeralnym.

Stoisko firmy, które dzielone bylo z jej polskim partnerem JML Funeris, bylo licznie odwiedzane przez wielu klientów z branzy, zainteresowanych piecami kremacyjnymi marki Kalfrisa - zarówno do spopielania zwlok, jak i do spalania szczatków cmentarnych.

 

Mam konto użytkownikaKalfrisa

Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło aby się zalogować Weryfikacja tożsamości , aby uzyskać indywidualne stawki jeśli dotyczy

Hasło: